Přihlásit se

 

Obrázek
Info ikona2

Bleskové zprávy

 

Kurz zpěvu 2021

Přípravy na Kurz zpěvu jsou v plném proudu. Zvolili jsme téma "Zpívejte Hospodinu píseň novou" a máme tedy připraveny nové písně. Vloni zpěváci tvořili nové žalmy, letos budou moci přidat nové písně. Závěrečný koncert je plánován na pátek 6. srpna 2021 od 17hod v bílém kostele Povýšení sv. kříže.

Kapacita Kurzu zpěvu 2021 naplněna

Zájem o Kurz zpěvu v Litomyšli je dlouhodobě veliký. Letos se kapacita 90 zpěváků naplnila během několika hodin. Pokud by se někdo další chtěl přihlásit, registrujeme pouze náhradníky, v případě uvolnění místa pak informujeme o změně. Pište na roman@effatha.cz. Ovšem předem nemůžeme garantovat účast, uvidíme, jak se situace vyvine s blížícím se létem.

Effatha na Spotify a AppleMusic

Starší nahrávky Effathy můžete nyní poslouchat na Spotify a AppleMusic. Uveřejnili jsme CD Cantate Domino, Gloria Patri, Vítej, synu Davidův, Veselme se, křesťané a Noemovi psi. Chystáme také zdigitalizování a uveřejnění starých kazet z devadesátých let.

 

Obrázek
Hudba ikona2

Kdy a kde jsme

 

11. - 13. 9. 2020
Táborská setkání, mládežníci z Kurzu

19. - 20. 9. 2020
Letovice - soustředění zrušeno kvůli covidu

28. 11. 2020
Adventní setkání zrušeno kvůli covidu

29. - 31. 1. 2021
Havířov a Ostrava - zrušeno kvůli covidu

26. - 28. 3. 2021
Praha Soukenická a Smíchov - nejspíš se bude rušit kvůli covidu

28. - 30. 5. 2021
Náchod a Bystré (???)

31.7. - 6.8. 2021
Kurz zpěvu v Litomyšli

Další pozvání
Vsetín Jasenka, Tábor, Brno Kounicova

 

 

Obrázek
Kompas ikona2

Aktuální dění

 

Plány pro nejbližší období

Během roku 2019 a půlky 2020 nacvičujeme nový repertoár. Žel korokrize zasáhla i nás, takže jsme ztratili dvě důležité zkoušky v Náchodě a v Letovicích a celý plánovaný program se kvůli tomu bude redukovat či posouvat na později.

Tvoříme nový web

Právě dokončujeme tvorbu nového webu, který by měl být oproti minulému přehlednější. Pokud byste narazili na nefunkčnost či nešikovnost, případně vám zden něco podstatného chybí, budeme moc rádi za vaši zpětnou vazbu - roman@effatha.cz.

Kurz zpěvu - téměř plno

Na Kurz zpěvu 2020 v Litomyšli je přihlášeno téměr 90 zpěváků, což je opět úžasné. Váš zájem nás těší a vynasnažíme se, aby letošní Kurz byl alespoň tak kvalitní, jako ty předchozí. 

Labyrint srdce 2020

V rámci letošního 350 výročí od úmrtí J.A.Komenského se chceme připojit k akcím, které budou všude po republice probíhat pro připomenutí jeho odkazu. Rozhodli jsme se, že se pokusíme svolat Effaťáky, kteří umí Jelínkův Labyrint, a nabídneme sborům naši službu.