Kenya

Naše dirigentka Hanka Fišerová iniciovala vznik nového projektu letního multižánrového kempu v Keni. 

Záměrem je umožnit mladým nadaným lidem v Keni rozvinout svoje umělecké schopnosti. 

 

Brzy uveřejníme podrobnější informace. V tuto chvíli se tvoří tým lidí, kteří zajistí pořádání kempu v druhé polovině srpna 2024. Pokud se akce vydaří a seženeme-li dostatek financí, je naší touhou otevřít v Keni celoroční multižánrovou školu pro místní mladé muzikanty. Pro osobní komunikaci nás můžete kontaktovat na e-mailu kenya@effatha.cz 

Pokud již o projektu víte a chcete ho podpořit finančně, můžete využít zvláštní účet zřízený pouze pro tuto příležitost: 

2902768894/2010

 

Projekt bude pořádán ve spolupráci Effathy a Sboru Církve bratrské "Network Praha"

 


 

 

 

 

 

Obrázek
Info ikona2

Bleskové zprávy

 

Nová tříletá sezóna hlavního sboru

V lednu 2023 začíná nová tříletá sezóna hlavního sboru Effatha. Máte-li chuť se přidat, přihlaste se na úvodní jednodenní soustředění v sobotu 27. ledna 2024 v Praze na Smíchově. Úvodní setkání bude nezávazné, k pokračování už bude třeba se zavázat. Podmínkou je dovršení 18ti let v r. 2024. Počítat je třeba s tříletým závazkem, pět víkendů v roce, místa soustředění se budou stěhovat po celé republice. ZDE je odkaz na registrační formulář. V případě nejasností nás kontaktujte na info@effatha.cz

Nová sezóna - plakát

 

Adventní setkání 2023

Zveme vás na slavnostní koncert Adventní setkání, při kterém si mj. připomeneme opožděné 30. narozeniny. Kvůli covidu se nám oslavy protáhly o dva roky. Na koncertě vystoupí hlavní sbor Effatha, sbor mládeže, který byl ve Švédsku, a účastníci letní Effathy v Litomyšli. 

Adventní setkání 25.11. od 16:16 v Soukenické

 

 

Obrázek
Hudba ikona2

Kdy a kde jsme

 

V roce 2024 nás čeká nová sezóna

  • První soustředění nové sezóny bude v sobotu 27. ledna na Smíchově.
    ZDE najdete registrační formulář pro tuto konkrétní akci. Závazné přihlášky do nové sezóny sboru budou přijímané až na tomto soustředění. 
     
  • Letní Effatha v Litomyšli bude v termínu 3. - 9. srpna
    Registrace bude otevřena 15. ledna v 15:01 hod. na tomto webu

 

 

Obrázek
Kompas ikona2

Aktuální dění