tag_kurz

God is Good

  • Posted on: 27 August 2018
  • By: roman

Ve dnech 19-25.8.2018 se uskutečnil 26. ročník kurzu zpěvu Effatha v Litomyšli. Pod vedením skvělé party vedoucích a dirigentky Hanky Fišerové se ho zúčastnilo rekordních 85 zpěváků z celé republiky, ve věku od osmi do 21 let.Během pěti dnů zpěváci zvládli nacvičit deset písní, hudební doprovod zajistili muzikanti z řad zpěváků. Dirigentka Hanka Fišerová vybrala různorodý repertoár, který zpěváky bavil, ale zároveň je posunul v jejich hudebních schopnostech. Mottem celého kurzu bylo zvolání: "Chválu vzdejte Hospodinu, protože je dobrý.

Tags: 

Závěrečný koncert Kurzu zpěvu 2017

  • Posted on: 8 August 2017
  • By: roman

Zveme Vás na náš závěrečný koncert. Pracujeme na něčem, co by mohlo zase jinak obohatit současný hudební styl v církvi. Vzali jsme pár opravdu starých a občas zcela zapomenutých chorálů, dali jsme je několika soudobým skladatelům, aby z nich vytvořili nové písně. Alena Fišerová je všechny přebásnila, aby byla vždy zachovaná zvěst, ale aby slova odpovídala současnému přemýšlení. Všechny písničky jsou velice zajímavé a opravdu nové.

Aktuální dění na kurzu můžete sledovat na facebooku Effathy.

Tags: 

Kapacita kurzu zpěvu je naplněna

  • Posted on: 22 February 2017
  • By: roman

Počet přihlášených zájemců o kurz zpěvu v Litomyšli dosáhl právě 64 zpěváků, což je 9 osob nad možné maximum. Budeme hledat řešení, abychom tento nadstav technicky zajistili, ale víc lidí přijmout opravdu nemůžeme. Moc nás mrzí, že nebudeme schopni umožnit účast všem zájemcům. 

Tags: 

Kurz zpěvu 19-25.8.2018 v Litomyšli

 
1 Začátek 2 Dokončit
Pojišťovna účastníka kurzu
Pokud vaše dítě ovládá hru na nějaký hudební nástroj, připojte tuto informaci. Součástí kurzu bývá příležitost využít i hudební nástroje, které děti ovládají. Pořádáme večerní koncertíky na styl talent show, ale také zkoušíme zapojit některé děti do doprovodů písniček. Velmi by nám proto pomohlo, kdybychom dopředu věděli, se kterými nástroji bychom mohli počítat.
Napište nám podstatné informace o omezeních stravy, zdravotních komplikacích, případně přání na ubytování s někým konkrétním z účastníků kurzu. Pokud to bude možné, přání zohledníme, ale ne vždy to možné je.
Zaškrtnutím tohoto pole souhlasíte s poskytnutím výše uvedených osobních údajů společnosti Effatha, z.s. za účelem zajištění řádné organizace akce "Kurz zpěvu 2018". Údaje budou sloužit výhradně pro komunikaci mezi Effatha, z.s. a přihlášenými účastníky akce, resp. pro zajištění ubytování a stravování účastníků kurzu. Jiným subjektům nebudou tyto údaje poskytnuty a po skončení kurzu budou smazány, kromě e-mailových kontaktů, které budou využity v následujícím školním roce, a to výhradně pro případné informování účastníků kurzu o konání akcí Effatha, z.s.

Kurz zpěvu 2018

  • Posted on: 12 April 2016
  • By: roman

KAPACITA KURZU 2018 JE NAPLNĚNA. V TUTO CHVÍLI JE PŘIHLÁŠENO PŘESNĚ 80 ZPĚVÁKŮ A NENÍ Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ MOŽNÉ PŘIJÍMAT KOHOKOLI DALŠÍHO. DĚKUJEME ZA NEBÝVALÝ ZÁJEM.


Kurz zpěvu pro mladé zpěváky od 9 let výš na kurz zpěvu se bude konat v Litomyšli od 19. do 25. srpna 2018 pod záštitou pěveckého sboru Effatha. Kromě učení se novým písničkám a součinnosti v pěveckém sboru bude program obohacen o volnočasové aktivity. Během kurzu je také věnována pozornost duchovním programům.

Tags: