Soustředění na Smíchově - 17-19.1.2020

  • Posted on: 6 January 2020
  • By: roman

Milí Efaťáci,

přeji krásný nový rok 2020. Trošku pozdě, ale přece posílám informace ohledně soustředění Effathy, které bude tentokrát na Smíchově.
Místo: CB Smíchov
Datum: POZOR už od pátku 17.1. od 19:00 (bude se zkoušet po skupinkách) do neděle 19.1. (budeme zpívat ve shromáždění)
Jídlo: budu se snažit zajistit snídaně v CB, sobotní oběd by byl řešen buď tím, že si nahlásíte oběd, který by byl opět v hotelu Anette za 180 Kč (kuřecí vývar se zeleninou a nudlemi, vepřový plátek, zapečený brambor se zeleninou, zalitý smetanou, moučník) a nebo si každý vezme svůj či si zajde někam jinam. Večeře budou řešeny individuálně.
Přespání: řešeno nejspíš na karimatkách ve sboru (ještě upřesním).
Oblečení: Hanku napadlo, že bychom mohli v neděli zpívat v tričkách - tmavě modrá, bílá nebo proužky těchto barev s červenými doplňky - volitelně + spodek tmavé kalhoty nebo dlouhá sukně.
Nástroje: Nácvik už v pátek večer. Vezměte si vše potřebné. Nástroje na Přijď brzy k nám Immanueli, v neděli možná zazpíváme nějaký žalm z Oborohu.
 
ZDE JE REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.

Mám na srdci ještě jednu záležitost. Jelikož si teď s manželem užíváme radosti (ale i zdravotní starosti) kolem našeho syna Nátana, už nebudu moci organizovat záležitosti Effathy. Proto vás chci oslovit, zda-li by se mezi vámi našel někdo ochotný, kdo by rád tyto záležitosti zajišťoval. Píši to s dostatečným předstihem, abyste o tom mohli popřemýšlet. Byla bych ráda, aby už na Smíchově bylo známo jméno nástupce / nástupkyně. Nástupci / nástupkyni bych vše vysvětlila. Pokud by někdo cítil, že by rád touto službou sloužil, prosím, napište mi.

Krásný začátek pracovního týdne i celého roku 2020 přeje
Daniela