Nové vedení sboru Effatha

 • Posted on: 20 January 2020
 • By: roman

Na soustředění na Smíchově 18.1.2020 jsme jmenovali nové vedení sboru Effatha.
Důvodem byla potřeba některých stávajících vedoucích věnovat se jiným službám.
 
Roman Toušek - předseda spolku Effatha, z.s., kontakt sboru Effatha s církví, vedení letního Kurzu zpěvu
Hanka Fišerová - dirigentka
Jaromír Krátký - manager sboru
Pavel Bischof - pastor sboru
Filip Smola - komunikace

První soustředění v nové sezóně

 • Posted on: 22 January 2019
 • By: roman

Milí zpěváci,

těšíme se na zahájení nové sezóny 2019-2021. Zahájíme jednodenním setkáním v sobotu 26. ledna 2019 v modlitebně CB v Praze na Smíchově, Vrázova 4. 

Pokuste se dorazit na 9. hodinu, končit budeme nejpozději v 17h.

Pokud někdo potřebuje přijet autem a chcete to risknout s hledáním parkovacího místa v okolí modlitebny, máme pro vás dobrou zprávu, přes víkend se za parkování kolem modlitebny neplatí.

Tags: 

Registrace na Kurz uzavřena

 • Posted on: 8 January 2019
 • By: roman

Je nám to velmi líto, ale z kapacitních důvodů jsme byli nuceni uzavřít registraci na Kurz zpěvu 2019 v Litomyšli. Těší nás vás veliký zájem, ale nejsme schopni přijímat více zpěváků. Jako v loňském roce budou mít určitou výjimku chlapci, kterých je výrazně méně. I těch ale o mnoho víc přijmout nemůžeme.Prosíme, abyste případný zájem o Kurz směřovali již přímo na e-mail roman@effatha.cz (Roman Toušek). V tuto chvíli je přihlášeno 87 zpěváků, což je již za hranou předpokládané kapacity. Děkujeme za pochopení.

Tags: 

Nová tříletá sezóna se otvírá novým zpěvákům

 • Posted on: 13 December 2018
 • By: roman
pozvanka do sboru

V lednu 2019 začíná nová tříletá sezóna a s tím je spojena i možnost, aby se ke službě Effathy připojili noví zpěváci. První dvě soustředění v nové sezóně je možno vzít jako nezávazné, kdy se noví zájemci mohou seznámit s fungováním sboru a stylem práce, poté vyžadujeme odpovědné rozhodnutí dát práci prioritu a dokončit celou tříletou sezónu. 

Koncert v Havířově a bohoslužba v Ostravě

 • Posted on: 22 September 2018
 • By: roman
Plakát koncertu 13.10. v Havířově

Po mnoha letech se vracíme do Havířova a rovnou vás zveme na koncert v kostele Sv. Anny, v sobotu 13.10. od 18h. Jsme rádi za zázemí Církve bratrské v Havířově, kde budeme pilně nacvičovat, jíst i spát. Na neděli se přesouváme do CB Ostrava, kde budeme sloužit při dopolední bohoslužbě od 9:30. Tak přijďte, moc rádi se s vámi setkáme. :)

Tags: 

God is Good

 • Posted on: 27 August 2018
 • By: roman

Ve dnech 19-25.8.2018 se uskutečnil 26. ročník kurzu zpěvu Effatha v Litomyšli. Pod vedením skvělé party vedoucích a dirigentky Hanky Fišerové se ho zúčastnilo rekordních 85 zpěváků z celé republiky, ve věku od osmi do 21 let.Během pěti dnů zpěváci zvládli nacvičit deset písní, hudební doprovod zajistili muzikanti z řad zpěváků. Dirigentka Hanka Fišerová vybrala různorodý repertoár, který zpěváky bavil, ale zároveň je posunul v jejich hudebních schopnostech. Mottem celého kurzu bylo zvolání: "Chválu vzdejte Hospodinu, protože je dobrý.

Tags: 

Stránky