Otvíráme novou sezónu

Obsah článků

  • Posted on: 21 November 2015
  • By: roman

Rok 2015 byl pro práci Effathy v mnohém přelomový. Slavnostní koncert 24.10. v Brně znamenal završení 25 let činnosti, zároveň se ukončila poslední tříletá sezóna a dirigentskou štafetu pětadvaceti letech předával zakladatel a dirigent Effathy Bohumír Toušek. Práce Effathy se tedy v lednu 2016 překlopí do nového období, které snad bude znamenat pokračování v tom, čím je Effatha unikátní. Tedy v kvalitní práci s nejširším spektrem zpěváků a v podpoře kvalitního duchovního zpěvu v celé církvi, kam přirozeně tento pěvecký sbor patří.
  
Zveme proto všechny zpěváky, stávající, bývalé i nové, ke spolupráci na tomto zajímavém a prospěšném díle. První soustředění, které je oteřeno i nezávazným pozorovatelům, se uskuteční v sobotu 30. ledna 2016 v modlitebně CB Archa v Pradubicích, Lonkova 516. Kvůli zdárnému zajištění celé akce potřebujeme vědět, kdo přijede. Pište, prosím, své přihlášky na e-mail Jany Petrilákové, managerky sboru - jana@effatha.cz.
  
Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se obrátit buď na Janu, nebo na stávajícího dirigenta sboru, Romana Touška - roman@effatha.cz.
  
S důvěrou v Boží pomoc se těšíme na pokračování naší služby k Jeho oslavě a k povzbuzení lidem.
  
Roman Toušek
 
STÁHNĚTE SI POZVÁNKU